Pedikúra

Pedikúra
Neváhejte mě navštívit při jakýchkoliv potížích, bolestech nebo jen z důvodu kosmetických úprav Vašich nohou. Pracuji výhradně se značkou Original ATOK. Vše s Vámi rádi probereme a nalezneme to nejlepší řešeni. Věříme, že Vám naše služby v oblasti pedikúry pomohou.

V salonu budete přibližné 1 hodinu. Nohy Vám vykoupeme ve změkčovací a dezinfekční lázni, následně skalpelem a pilníkem očistíme zrohovatělou kůži na patách a všechny otlaky u palců nebo na bříškách pod prsty. Potom upravíme nehty a kůžičku kolem nich.

Ošetříme Vám kuří oka, zarůstající nehty nebo jiné poškození kůže a nehtů.
Nohy ošetříme speciálním krémem, vždy určeným přesně na konkrétní problém Vašich nohou {potivé nohy, tvrdé paty: nadměrně suchá kůže atd.). I nehty Vám ošetříme speciálními roztoky.

Při pedikúře je také možné depilovat horkým voskem chloupky na prstech a nártu. Nabízíme i lakování nehtů na nohou.

Používáme kvalitní léčebnou bylinnou kosmetiku s více než 140ti-letou tradicí, kterou používají velké kosmetické firmy v západní Evropě. Většina našich spokojených zákazníků si od nás kupuje zkušební vzorek pro domácí použití.

Nohy hrají v našem životě důležitou roli. Věnujme jim proto péči, jakou si zaslouží, neboť nás nosí celý život, l krátký pohled na nohy může mnohé vypovědět o svém majiteli. Je důležité se o své nohy starat celý rok nejen v létě, ale i v zimě, kdy jsou Vaše nohy skryty v zimní obuvi. Péče o ně by se neměla zanedbávat!

Každý den ujdeme přibližné 6 - 8000 kroků. Naše chodidla jsou vystavena každodenní námaze a bráni se tím, že pokožka tvrdne, rohovatí a bez nutné péče praská. Nohy jsou většinou po celý den uzavřeny v neprodyšných botách, potí se, mačkají v těsných dámských střevíčkách. Vznikají nepříjemné, ale i bolestivé otlaky a mozoly. Je proto důležité věnovat svým chodidlům patřičnou péči. Zaslouží si alespoň jednou měsíčně navštívit pedikúru, kde jím bude poskytnuta odborná péče.

Z těchto důvodů je potřeba chodidlům věnovat potřebnou péči, jakou si po náročném dnu zaslouží. Pravidelné prováděná pedikúra je řešením všech problémů.