Manikúra

Manikúra
Při péči o přírodní nehty je potřeba alespoň 1x měsíčně odborně upravit kůžičku kolem nehtů, vy pilovat nehty a nanést výživné pasty nebo tekutiny, aby byly Vaše ruce dokonalé. Pro toto používám výhradně přípravky značky CND, která je velice uznávaná a jedna z nejkvalitnějších.
Ruku Vám lehce namasíruji speciálním krémem pro uvolnění svalu. Další masáž Vám dopřeji při peelingu - nejen, že se díky masážím ruce prokrví, ale budou na pohled vláčné a jemné. Následně Vám namasíruji ruku kolagenem a naneseme olejíček na kůžičky. Pak ještě pečující krém na hřbety rukou a je hotovo.

P- Shine manikúra
P-Shine japonská manikúra je vhodná pro většinu nehtových skupin - roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Principem P-Shinu je leštění nehtů. Kůra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Hlavními složkami P-Shinu je včelí pyl a křemičitá hlinka, které se nanášejí na nehet speclálni leštičkou a zaleštují se. Na nehtu se vytvoří ochranná vrstva, která nehet vyživuje. Rozdíl je viditelný ihned po první aplikaci, nehet získá velmi vysoký lesk. Neobsahují žádné syntetické chemikálie a jsou založeny pouze na přírodní bázi

Modeláž nehtů
REVOLUČNÍ NOVINKA BRISA LITE - klikněte zde pro více informaci!
Každá žena nemusí mít krásné a ideální své vlastní nehty. Pomocí modeláže nehtů lze vytvořit nové, zdravě a přirozeně vyhlížející nehty. A ke všemu - je to vlastně nejlevnější, nejrychlejší umělé vylepšení našeho vzhledu, navíc lehce odstranitelné.

Zpevnění přírodních nehtů gel lakem
SHELLAC - klikněte zde pro více informací!
Pro ženy, které nemohou mít dlouhé nehty nebo nechtějí "umělé nehty", ale presto chtějí mít stále upravené ruce, se nabízí potaženi (zpevnění) přírodních nehtů Gel lakem. Výhodou novinky gel lakuje kombinace snadné aplikace laku s výdrží a pevnosti gelu. Gel-lak vydrží 2-4 týdny.